Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 3 cm |
| Feature | Dry Cleaning, Washable, Eco-Friendly |
| Shape | Round |
| Model Number | TYB-1045 |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | Jeans Button |
| Material | Acryl |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 13mm 15mm18mm 21mm25mm 27mm |
Instock
There are no reviews yet.