Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Washable, Dry Cleaning, Nickel-Free, Eco-Friendly |
| Metal Type | Zinc Alloy |
| Shape | Round |
| Model Number | 32MM/25mm |
| Technics | Plating |
| Style | flatback |
| Decoration | Rhinestones |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal, Metal / Brass |
| Brand Name | Lkeran |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 32mm |
| inner | 25mm/1inner |
Instock
There are no reviews yet.