Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Washable, Eco-Friendly, Nickel-Free |
| Shape | Round |
| Model Number | TR002 |
| Technics | Natural Color |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | Shell |
| Brand Name | St.Lucas |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Color | white/black |
| Size | 12mm |
Instock
There are no reviews yet.