Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 16 cm |
| Set Type | No |
| Type of Wholesale | No |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | others, Butterfly |
| Model Number | WZQ24032801IFANYUO |
| Decoration | None |
| Button Type | Combined Button |
| Material | Alloy, Alloy |
| Product Type | Buttons |
| Origin | Mainland China |
| Size | About 2cm |
| Color | Silver/Gold |
| Use 1 | Brooch Set |
| Use 2 | Tighten Waist Button |
| Use 3 | Adjustable Waist Clip |
| Use 4 | Metal Pins |
| Use 5 | Clothing Accessories |
| Quantity | 2Pcs(1Pair) |
Instock
There are no reviews yet.