Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 1 cm |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | Yes(>50 Pcs) |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | Round |
| Technics | Dyed |
| Style | flatback |
| Decoration | None |
| Button Type | 2-Holes Button |
| Material | RESIN |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 20mm |
| Sewing Buttons | round Buttons |
| DIY Buttons | shirt Buttons |
Instock
There are no reviews yet.