Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.353 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Type of Wholesale | No |
| Metal Type | IRON |
| Shape | Round |
| Model Number | Eco-friendly, Dry Cleaning, Washable |
| Technics | Plating |
| Style | SHANK |
| Decoration | None |
| Button Type | Snap Button |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Buttons |
| Size | 9.5mm |
| Color | Metel and Color |
| Package | Bubble wrap bag |
| Use | Installing Clothes Bag Sewing And DIY Craft |
| Application | Clothes/Bag/Shoes /Belt etc |
Instock
There are no reviews yet.