Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No |
| Condition | New |
| Power | 5W |
| Model Number | Mini Sewing Machine |
| Feed Mechanism | Needle Feed |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Overlock Stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Support | Dropshipping/Wholesale/Free shipping |
| Fast Shipping | Within 24 Hours Shipping |
| Feature 1 | Mini and Portable |
| Feature 2 | Also can sew small clothing, toys |
| Feature 3 | Exquisite Compact |
| Feature 4 | Easy to use |
| Feature 5 | Versatile Use |
Instock
There are no reviews yet.