Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 3 cm |
| Condition | New |
| Weight | 10g |
| Overall Dimensions | Small |
| Power | 0Max |
| Stitch Length | 0.1 |
| Max. Sewing Thickness | thin |
| Max. Sewing Speed | fast |
| Model Number | Sewing Accessory |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | chain stitch |
| Type | Household Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Size | 24x16x8mm |
| support | dropship |
| Quantity | 1pcs |
Instock
There are no reviews yet.