Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Condition | New |
| Weight | 80g |
| Overall Dimensions | – |
| Power | 6W |
| Stitch Length | – |
| Max. Sewing Thickness | – |
| Max. Sewing Speed | – |
| Model Number | AC/DC Adapter |
| Feed Mechanism | Manual |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | chain stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.