Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.156 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 14 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No |
| Condition | New |
| Weight | 2250.00 g |
| Power | 7.5 W |
| Model Number | Portable Sewing Machine |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Household Sewing Machine |
| Brand Name | smvp |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.