Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | YES |
| Condition | New |
| Stitch Formation | chain stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| SIZE | 21.5*3.5*6.5cm |
Instock
There are no reviews yet.