Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Is Electric | No |
| Condition | New |
| Max. Sewing Thickness | 1mm |
| Model Number | WR035 |
| Feed Mechanism | Manual |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.