Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 60 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No |
| Condition | New |
| Weight | 45KG |
| Overall Dimensions | 56*60*35 |
| Power | 750W |
| Stitch Length | 0-6 |
| Max. Sewing Thickness | 7MM |
| Max. Sewing Speed | 2800 |
| Model Number | LS-1341 |
| Feed Mechanism | Multiple |
| Mechanical Configuration | Cylinder-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Brand Name | jojosew |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.