Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 30 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Overlock sewing machine |
| Stitch Formation | Overlock Stitch |
| Type | Household Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Needle pitch | 25-35mm |
| Maximum speed | 2000 rpm |
| Power | 300W/250w |
| Edge width | 4.7-5.7mm |
Instock
There are no reviews yet.