Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 6 cm |
| Is Electric | No |
| Condition | New |
| Stitch Length | 0.01mm |
| Max. Sewing Thickness | 2mm |
| Max. Sewing Speed | 2cm/s |
| Feed Mechanism | Manual |
| Stitch Formation | chain stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.