Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 2 cm |
| Condition | New |
| Weight | 0.1KG |
| Overall Dimensions | 5*5*5 |
| Power | 60HZ |
| Stitch Length | 3mm |
| Max. Sewing Thickness | 3MM |
| Max. Sewing Speed | 500 |
| Model Number | QX-A10 |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
Instock
There are no reviews yet.