Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 22 × 29 cm |
| Stitch Formation | Cover Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Origin | KH(Origin) |
| Power | 18W |
| Voltage | 110V |
| Low Sewing Speed | 350 stitches/minute |
| High Sewing Speed | 400 stitches/minute |
| Number of Stitches | 38 Kinds |
| Needles Model | Needle 90/14 |
| Presser Foot Lift | 4-6mm |
Instock
There are no reviews yet.