Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 31 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | YES |
| Condition | New |
| Weight | 3.5KG |
| Power | 210W |
| Model Number | GK9 |
| Stitch Formation | Overlock Stitch |
| Type | Household Sewing Machine |
| Brand Name | EXUAN |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Hand-held high speed sealing machine |
| Style | Hand-held |
| Voltage | 220V |
| Operating voltage | 36V |
| Material | Aluminum, insulating plastic |
Instock
There are no reviews yet.