Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No |
| Weight | 105g |
| Overall Dimensions | About 10 x 9 x 3.5cm |
| Model Number | Sewing Machines |
| Feed Mechanism | Manual |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Features 1 | Mini Manual Sewing Machine Kits |
| Features 2 | Portable Hand Stitcher Sewing Machine |
| Features 3 | Repairing Tool For Fabric Cloth |
| Features 4 | DIY Sewing Crafts |
| Quantity | 1PC |
Instock
There are no reviews yet.