Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 16 × 4 cm |
| Condition | New |
| Weight | 30g |
| Overall Dimensions | normal |
| Power | normal |
| Stitch Length | normal |
| Max. Sewing Thickness | normal |
| Max. Sewing Speed | normal |
| Model Number | 1190 1260 1261 |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Post-Bed |
| Stitch Formation | Cover Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.