Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 26 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | New |
| Power | 650W |
| Model Number | 810 |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Plug | British standard, American standard, European standard |
| Instructions | English |
Instock
There are no reviews yet.