Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | New |
| Weight | 60g |
| Overall Dimensions | 10X5X5 |
| Power | no |
| Stitch Length | no |
| Max. Sewing Thickness | 3mm |
| Max. Sewing Speed | no |
| Model Number | REECE 101 104 Button Holing Machine |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine, Sewing machine parts |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Sewing machine Presser foot bottom plate |
| Material | iron |
| Size | 15X9X5 |
| Color | plating |
| Brand | HONCHEN |
| Packing | OPP Bag |
| Quality | Five-star |
| Key word | Presser foot bottom plate |
| Afer Sale Service | Fast refund |
Instock
There are no reviews yet.