Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26 × 21 cm |
| Condition | New |
| Weight | 5.5KG |
| Overall Dimensions | 40X30X25 |
| Power | 550W 750W 800W |
| Stitch Length | 0-9 |
| Max. Sewing Thickness | 10MM |
| Max. Sewing Speed | 4000 |
| Model Number | JOJOSEW 550W 750W 800W |
| Feed Mechanism | Multiple |
| Mechanical Configuration | Cylinder-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Brand Name | jojosew |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.