Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | New |
| Weight | 2.8KG |
| Overall Dimensions | 260*80*240mm |
| Power | 190W |
| Model Number | GK-500 |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.