Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 3 cm |
| Condition | New |
| Weight | 100g |
| Overall Dimensions | 10cmX8cmX5cm |
| Power | 1 |
| Stitch Length | |
| Max. Sewing Thickness | |
| Max. Sewing Speed | |
| Model Number | sewing machine |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Household Sewing Machine |
| Brand Name | inne |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.