Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 9 cm |
| Condition | New |
| Weight | 825 |
| Overall Dimensions | 18X14X12CM |
| Power | no |
| Stitch Length | no |
| Max. Sewing Thickness | 3mm |
| Max. Sewing Speed | no |
| Model Number | SA3419002 |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine, Sewing machine parts |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Sewing machine PULLER |
| Material | Iron and rubber |
| Size | 12X12X8CM |
| Color | plating |
| Brand | HONCHEN |
| Packing | OPP Bag |
| Quality | Five-star |
| Key word | puller |
| Afer Sale Service | Fast refund |
Instock
There are no reviews yet.