Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Condition | New |
| Weight | 90g |
| Overall Dimensions | Normal |
| Power | None |
| Stitch Length | Normal |
| Max. Sewing Thickness | Normal |
| Max. Sewing Speed | Normal |
| Model Number | YAMATO |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine |
| Brand Name | Q.X.YUN |
| Origin | Mainland China |
| Material | All steel |
| color | As pictures |
| Packing | Brand Opp Bag |
| Brand | Q.X.YUN |
| Quality | Five Star Quality |
| After Sale Service | Fast refunds and exchanges |
Instock
There are no reviews yet.