Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 30 cm |
| Stitch Formation | Overlock Stitch |
| Type | Household Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Name | Portable sewing machine |
| Model | GK9-919 |
| Thread trace | single line chain type |
| Size | 260 * 85 * 255mm |
| Power | 210W |
| Net weight | 3.5KG |
| Speed: | 12000 r/min |
| Housing | aluminum alloy |
| Voltage | 36V |
Instock
There are no reviews yet.