Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | YES |
| Condition | New |
| Weight | 23.15lbs |
| Overall Dimensions | 17.99inx12inx7.54in |
| Feed Mechanism | Manual |
| Mechanical Configuration | FlatBed |
| Stitch Formation | chain stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.