Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Industrial Sewing Machine, Electric Bag Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
| Thread | Single Thread |
| Voltage | 110V Battery Charger |
| Power | 210W |
| Battery | 1x36V lithium battery |
Instock
There are no reviews yet.