Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No |
| Condition | New |
| Weight | 900g |
| Overall Dimensions | 19x10x20cm |
| Power | 4.8w |
| Model Number | 202 |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Stitch Formation | chain stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.