Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No |
| Condition | New |
| Weight | 2KG |
| Overall Dimensions | 28x12x27cm |
| Power | 7.2w |
| Stitch Length | 2mm adjustable |
| Max. Sewing Thickness | 2.5mm |
| Max. Sewing Speed | 350rpm |
| Model Number | 505 |
| Feed Mechanism | Walking Foot |
| Mechanical Configuration | Flat-Bed |
| Stitch Formation | Lock Stitch |
| Type | Mini Sewing Machine |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.