Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.904 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Oxford |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China |
| Product material | mesh, oxford cloth, stainless steel |
| Product packaging | PE bag |
| Diameter | about 60cm/23.62inch |
| Layer height | about 20cm/7.87inch |
Leave a review about this product.
Instock






2-8 Layers Drying Net For Herbs Fish Hanging Basket Folding Dry Rack Herb Vegetable Dryer Bag Mesh Flowers Buds Plants Organizer







There are no reviews yet.