Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | Yes |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Hanging |
| Material | PP |
| Brand Name | Aihogard |
| Origin | Mainland China |
| Name | 16 plum blossom hangers |
| Size | 26.2×26.2x22cm |
| support | wholesale/dropshipping |
| feature 1 | Drying Racks |
| feature 2 | Plastic Drying Rack Organizer |
| feature 3 | Hanger |
| feature 4 | Windproof Plastic Rack |
| feature 5 | for Children Adults |
| feature 6 | Clothes Dryer S Underwear |
| feature 7 | 360 Angle Swivel Design |
| feature 8 | 16 Clips Hanger |
| feature 9 | Clips Hanger |
Leave a review about this product.
Instock






Clips Folding Clothes dryer Hanger Children Adults Clothes Dryer Windproof Socks Underwear Plastic Drying Rack Organizer







There are no reviews yet.