Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Product Name | Makeup Tool Drying Net |
| Color | Pink, Grey |
| Size | about 20x10cm |
| Features | Durable |
| Advantage | High quality |
| Characteristic | Good Permeable |
| Quantity | 1 Piece |
| Model Number | uuSNB1327 |
Leave a review about this product.
Instock






Fashion Pink Gray Makeup Tool Drying Net Home Dormitory Makeup Brush Drying Storage Net Bag Beauty Egg Organizer Hanging Bags







There are no reviews yet.