Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.089 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | Yes |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Hanging |
| Material | Aluminum alloy, Aluminum Alloy |
| Brand Name | HUAN-Qzta |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Clothes Drying Rack | Folding Clothes Hanger |
| Coat Hanger | Outdoor Camping Coat Drying Rack |
| Folding Size | 12×4.5cm/4.72×1.77inch |
| Weight | 88g |
Leave a review about this product.
Instock






Camping Clothes Multiple Folding Coat Hanger Portable Aluminum Alloy Drying Rack Space-saving Easy Storage Coat Stand For Home







There are no reviews yet.