Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | No |
| Is Extendable or Not | No |
| Material | STAINLESS STEEL, Steel |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Unbranded |
| Mounting | Free Standing |
| Type | Garment Rack |
| EAN | Does Not Apply |
| Item Height | 72.05 in |
| Color | Silver/White |
| UPC | Does Not Apply |
| Features | Adjustable Height |
| Item Length | 18.50 in |
| Item Width | 37.40 in |
Leave a review about this product.
Instock





2 Tier Adjustable Chrome Rolling Garment Rack with Silver Metal and White Rod US






There are no reviews yet.