Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 6 cm |
| Material | Polyester mesh, Polyester mesh |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Product Name | Multifunctional Home Drying Clothes Basket |
| Color | As picture show |
| Size | 60x77x80cm |
| Features | Collapsible |
| Advantage | Multifunctional |
| Characteristic | Windproof, Moistureproof, Breathable |
| Quantity | 1 Piece |
Leave a review about this product.
Instock






Multi-Layer Rectangular Flat Drying Net Bag Socks Sweaters Drying Basket Drying Net Hang Clothes Basket Windproof Breathable







There are no reviews yet.