Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Is Foldable or Not | No |
| Is Extendable or Not | Yes |
| Installation Type | Hanging |
| Material | Aluminum alloy |
| Origin | Mainland China |
| Folding Size: | 12 X 4.5cm/4.72 X 1.77" |
| Weight: | 88g |
| Color: | Black, Orange, Green |
| Package Includes: | 1*Foldable clothes hanger |
| Feature 1 | camping equipment |
| Feature 2 | gas stove accessories |
Leave a review about this product.
Instock






Aluminum Alloy Folding Coat Clothes Hanger for Travel Outdoor Camping Portable Clothing Drying Rack Wardrobe Organizer Tools







There are no reviews yet.