Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.935 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 13 cm |
| Material | Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Specification | 2/4/6/8 Layer |
| Color | Black |
| Diameter | 60cm /23.6inch |
| Use | Drying Herbs, Buds, Beans, Plants, Clothes |
| Quantity | 1 PCS |
| Features | with Zipper |
Leave a review about this product.
Instock






2/4/6/8 Layer Herbs Drying Net Folding Dry Rack Breathable Hanging Mesh Basket Flowers Buds Plants Dryer with Zipper Handle







There are no reviews yet.