Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.554 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | No |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Hanging |
| Material | Cast Iron |
| Origin | Mainland China |
| Size | app.40x32cm/11.81×12.6in |
| Color | Silver+Black |
Leave a review about this product.
Instock






Multi-function Balcony Folding Shoes Towel Drying Rack Laundry Underwear Storage Holder 87HA







There are no reviews yet.