Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | No |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Material | PP |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Load-bearing | 2-3kg |
| Item | Multi-function folding hook |
| Feature | Foldable |
Leave a review about this product.
Instock






Foldable Wall Mounted Hanging Rack Bathroom Adhesive Holders Space Saving Door Hooks Hangers Punchless Drying Racks Accessories







There are no reviews yet.