Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | No |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Product name | hanging clothes drying rack |
| Color | white, gray |
| Size | 32×8.3×2.4cm |
Leave a review about this product.
Instock





Non-slip Hanging Clothes Drying Rack Removable Storage Racks Seven-hole Porous Clothes Organizer Clothes Hanger Large-capacity






There are no reviews yet.