Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.269 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 41 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Foldable or Not | Yes |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Hanging |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Jiahomily |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Spirals Sheet Hanger |
| Type 2 | Spirals Drying Rack |
| Type 3 | Spiral-shaped Drying Rack |
| Type 4 | Round Spirals Hanger |
| Type 5 | Clothes Spirals Drying Rack |
| Type 6 | Laundry Hanger |
| Diameter | 40cm |
Leave a review about this product.
Instock






1pc Round Spirals Sheet Hanger Quilt Sheet Sheet Hangers Multi-Functional Balcony Rotating Spirals Drying Rack For Clothes Towel







There are no reviews yet.