Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 2 cm |
| Is Foldable or Not | No |
| Is Extendable or Not | No |
| Installation Type | Hanging |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Size | About 37.5 x10x 21.5cm |
Leave a review about this product.
Instock






12 Clip Folding Drying Rack Underwear Socks Clip Multi-functional Clothes Rack Hot Sale High Quality New Patterns







There are no reviews yet.