Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 21 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Plastic |
| Length | 32cm |
| Width | 33cm |
| Height | 25cm |
| Feature 1 | multi hanger for drying |
| Feature 2 | foldable drying sock hanger |
| Feature 3 | clothes drying rack underwear |
| Feature 4 | laundry hanger dryer |
| Feature 5 | drying racks for clothes |
Leave a review about this product.
Instock






Multi-purpose Household Clothes Drying Rack With Clip For Socks And Underwear Drying Folding Laundry Hanger







There are no reviews yet.