Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.905 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Product Name | Storage Drying Net |
| Color | Green, Red |
| Product Size | 94x36x36cm |
| Weight | 840g |
| Pakage Size | 42x42x4cm |
| Fuction | Mesh Net with Poles zippers and Hook |
| Used For | Outdoor Cookware Tableware Plates Fruit storage |
Leave a review about this product.
Instock






Camping Storage Drying Net 3 Layer Outdoor Hanging Mesh Drying Rack Net Basket with Poles for Cookware Tableware Plates Fruit







There are no reviews yet.