Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Classification | Paint Learning Notebook/Coloring Notebook |
| Warning | Keep away from fire |
| Gender | Unisex |
| Whether it Contains Paints | No |
| Model Number | Rainbow Scratch Paper Note |
| Type | Scraping Painting |
| Material | Paper |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| Drawing Toys | Rainbow Scratch Paper Note |
| Toys for Children | Rainbow Scratch Paper Notebook |
| Montessori Education | Rainbow Magic Scratch Off Paper |
| Kids Educational Toys | Scraping Book |
| Size | 14*10.5cm |
Instock
There are no reviews yet.