Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Classification | Paint Learning Notebook/Coloring Notebook |
| Warning | Keep away from fire |
| Gender | Unisex |
| Whether it Contains Paints | No |
| Model Number | Magic Water Drawing Book |
| Type | Drawing Toys Set |
| Material | Paper |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Certification | CE |
| Montessori Toys | Magic Water Book |
| Toddler Toys | Magic Water Painting Book for Kids Baby |
| Drawing Toys | Magic Water Painting Book |
| Toys for Children | Reusable Coloring Book Magic Water Drawing |
| Size | 18*15.5cm |
Instock
There are no reviews yet.