Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| with blackout coating | No |
| double layer | No |
| Number of panels | 4 & Above panels |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | No |
| Model Number | 1x2m |
| Pattern Type | Solid |
| Format | spring |
| Use | HOME, HOTEL, Cafe, Hospital, Office |
| Location | Window |
| Style | Modern Style |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Material | 100% Polyester |
| Processing Accessories Cost | Excluded |
| Installation Type | Ceiling Installation |
| Applicable Window Type | Flat Window |
| Technics | Woven |
| Function | Translucidus (Shading Rate 1%-40%) |
| Type | Wave Curtain |
| Opening and Closing Method | Left and Right Biparting Open |
| Brand Name | leorate |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| MOD | 20210605 |
Instock
There are no reviews yet.